Hakkımızda

1997 yılında entegre iplik tesisi kurarak, sektörün önde gelen firmaları için halının ana ham maddesi olan ipliği üretmekle faaliyetlerine başlayan Gülseven Tekstil, kaliteli ürünleri sayesinde uzun yıllar bu görevini başarıyla sürdürmüştür. Bu süreç içerisinde elde etmiş olduğu bilgi ve birikimini entegre elektronik ve bilgisayarlı halı tesisi yatırımı ile birleştirerek Gülseven Halı markasını sektöre kazandırmış, ipliğin yanı sıra duvardan duvara halılar üretmeye başlamıştır.

Detaya Git >

CAMİ HALISI ÖLÇÜM DETAYLARI

Bu yapıları daima ibadete hazır durumda kalmasını sağlayan ve camilerimizde bizlere seccade görevi görerek yardımcı olan cami halıları cami tabanlarımızı boydan boya sararak bizlere rahatlık ve konfor sağlar.

>>DEVAMI

CAMİ HALISI MODELLERİMİZ

Bunların ilki genel olarak küçük tarz camilerde çok sıkı tercih edilen cemaate kolaylık sağlayan saflı cami halısı modelidir.

>>DEVAMI

CAMİ HALILARINDA RAMAZANA HAZIRLIK

Camimize gelen her cemaat cami halısı modellerini temiz tutabilmek için kıldığı her namazı temiz bir şekilde kılmak

>>DEVAMI

CAMİ HALISI VE İBADETLERİMİZ

İbadetlerimiz biz Müslüman alemi için çok önemlidir. Bizler bu ibadetleri evlerimizde de yapabiliriz fakat ibadetlerin camilerimizde cemaatle yapılması 10 kat daha sevaptır.

>>DEVAMI

Cami Halısı

Özel model ve renk desenleri ile öne çıkan Gülseven Cami halısı, caminizin tarihi ve mimarisine göre uyumlu üretim yapmaktadır..

Otel & Yurt Halısı

Otel ve Yurt Halısı bölümünde özel olarak hazırladığımız renkli ve naturel olmak üzere 2 farklı modelde üretim yapmaktayız.

Süpürge Sistemleri

Duvardan duvara halı kaplı zeminlerin hızlı ve son derece etkili temizlenmesinde kullanılabilecek çift motorlu, kuru sistem, yatay fırçalı, tam profesyonel bir temizlik makinesidir.

Cami Halı Altı Isıtma

Cami Halısı Isı yalıtımı sağlamalıdır. Yün genel olarak enerji tasarrufu için önemli bir tercih sebebidir.

%100 Hızlı Sipariş

İLETİŞİME GEÇ

Gülseven Halı; %100 yünden ürettiği duvardan duvara cami halısı çeşitleriyle sektöre liderlik yapmaya devam ediyor. Güvendiğiniz halı, Gülseven Halı.

Saflı Cami Halısı

Saflı cami halısı, halıya saf desenlerinin halı üzerinde dokunarak üretildiği gözü yormayan, onlarca model ve renk çeşidiyle üretimini yaptığımız saflı cami halısı modellerini Gülseven Halı olarak fabrikadan direkt sizlere sunuyoruz.

Seccadeli Cami Halısı

Seccadeli Cami Halısı için, halı üzerine seccade deseninin dokunarak üretildiği çok çeşitli model ve onlarca renk seçeneği ile dünya standartlarında üretim yapmaktayız.

Göbekli Cami Halısı

Göbekli cami halısı üretilirken, halının tam ortasında göbek deseni bulunur. Alev almaz birinci sınıf yünden üretilen göbekli cami halıları estetik görünmekle beraber bakteri tutmaz ve kolayca temizlenir.

Naturel Cami Halısı

Naturel cami halısı 18 farklı model ile üretilmektedir. Daha sade modelleri tercih etmek isteyen kullanıcılar için Manisa Demirci’de bulunan üretim merkezinde hazırladığımız naturel cami halıları onlarca renk ve desen çeşidi ile sizleri bekliyor.

Almanya Schwabisch Gmünd Albanische Moschee

Almanya Schwabisch Gmünd Albanische Moschee

Konya Selçuklı Uhud Camii

Konya Selçuklı Uhud Camii

Almanya Ditib Duisburg Bruckhausen Camii

Almanya Ditib Duisburg Bruckhausen Camii

Avusturya Radfeld Camii

Avusturya Radfeld Camii

YORUMLAR

Adınız Soyadınız: Süleyman

Mesaj: Cami halılarınız hakkında detaylı bilgi almak istiyorum fiyatları da dahil olmak üzere beni ararsanız çok sevinirim. Teşekkürler

Tarih/Saat: 2019-01-12 12:15:52

Adınız Soyadınız: ANIL

Mesaj: merhabalar camimize cami halısı montajı yaptırmak istiyorum ve bu konuda fiyat bilgisi almak istiyorum benimle iletişime geçermisiniz

Tarih/Saat: 2018-12-10 14:41:43

YORUM YAP

Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...