Haberler

TSO Başkanı Halil Balık Resim Sergisi Açılışına Katıldı

TSO Başkanı Halil Balık Resim Sergisi Açılışına Katıldı

TSO Başkanı Halil Balık Ormancılık Haftası Etkinlikleri kapsamında Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi tarafından düzenlenen “Ormanlar ve Ormancılığımız” adlı resim sergisine katıldı.
Ormancılık Haftası Etkinlikleri kapsamında Bartın Üniversitesi Orman Fakültesi tarafından düzenlenen “Ormanlar ve Ormancılığımız” adlı resim sergisinin açılışına katılan Halil Balık fotoğrafları sergilenen öğrenciler ile fotoğraf çektirerek, sergiyi gezdi.

  • 2018-10-22 09:26:43 tarihinde eklendi.
  • 0 kez okundu.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Bartın’da balıkçılık yapan bir esnaf geçtiğimiz günlerde tanesi 10 TL’den satışa sunulan palamutları bugün 7,5 TL’den satışa sundu.
Bartın Merkeze bağlı Kozcağız Beldesinde yaşanan olayda yoldan geçen köpek o sırada seyir halinde olan bir otomobilin altında kaldı.
İŞ ARAYAN VATANDAŞLAR MESLEK VE İŞ SAHİBİ OLACAKLAR.
Şikayetler arttı, taksiler için karar çıktı.
Bartın Üniversitesinin son yıllarda elde ettiği başarıları ile Bartın’ın Ar-Ge alt yapısının geliştirilmesine yönelik bilgiler paylaşan Rektör UZUN, Bartın Üniversitesinde ikinici kez gerçekleşecek olan Ar-Ge proje pazarı için TÜBİTAK’tan destek alındı.
11 Meslek Komitesi nin her ay yapılan olağan toplantıları odamızda yapılmaya devam ediyor. 3-5-6-9 ve 10. Komitelerinin toplantılarının ardından, 1-2-4-7-8 ve 9. Meslek Komitelerinin de Ağustos ayı toplantısı odamızda gerçekleştirildi.
Bartın Valiliği, "Haksız fiyat artışı ve stokçuluğa ilişkin" genelge yayımladı. Genelgeye aykırı davrandığı belirlenenler hakkında adli ve idari işlem yapılacağı belirtildi.
Amasra maden ocağında çalışan Tanju Korkmaz isimli madenci kız arkadaşına – 250 metrede çektiği video ile sürpriz evlilik teklifi yaptı.
BARAJ YOLUNDA KAZA