Haberler

KIŞLIK KABAN VE KIŞLIK BOT ALIMI İHALESİ

KIŞLIK KABAN VE KIŞLIK BOT ALIMI İHALESİ

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası'nın katkıları ile muhtaç ve ihtiyaç sahibi öğrencilere KIŞLIK BOT ve KIŞLIK KABAN alımı yapılacaktır.

İhaleye katılmak isteyenlerin ekte özellikleri belirtilmiş malzemelerin en geç 03/10/2017 tarihi saat 17:30'a kadar KDV dahil fiyatı ve; 1 veya 1 den fazla numunenin değerlendirilebilmesi için odamıza bildirilmesini rica ederiz.

BARTIN TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI

  • 2018-10-20 14:48:13 tarihinde eklendi.
  • 7 kez okundu.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Bartın’da balıkçılık yapan bir esnaf geçtiğimiz günlerde tanesi 10 TL’den satışa sunulan palamutları bugün 7,5 TL’den satışa sundu.
Bartın Merkeze bağlı Kozcağız Beldesinde yaşanan olayda yoldan geçen köpek o sırada seyir halinde olan bir otomobilin altında kaldı.
İŞ ARAYAN VATANDAŞLAR MESLEK VE İŞ SAHİBİ OLACAKLAR.
Bartın Üniversitesinin son yıllarda elde ettiği başarıları ile Bartın’ın Ar-Ge alt yapısının geliştirilmesine yönelik bilgiler paylaşan Rektör UZUN, Bartın Üniversitesinde ikinici kez gerçekleşecek olan Ar-Ge proje pazarı için TÜBİTAK’tan destek alındı.
11 Meslek Komitesi nin her ay yapılan olağan toplantıları odamızda yapılmaya devam ediyor. 3-5-6-9 ve 10. Komitelerinin toplantılarının ardından, 1-2-4-7-8 ve 9. Meslek Komitelerinin de Ağustos ayı toplantısı odamızda gerçekleştirildi.
Bartın Valiliği, "Haksız fiyat artışı ve stokçuluğa ilişkin" genelge yayımladı. Genelgeye aykırı davrandığı belirlenenler hakkında adli ve idari işlem yapılacağı belirtildi.
Şikayetler arttı, taksiler için karar çıktı.
Amasra maden ocağında çalışan Tanju Korkmaz isimli madenci kız arkadaşına – 250 metrede çektiği video ile sürpriz evlilik teklifi yaptı.
BARAJ YOLUNDA KAZA