Haberler

BARTIN TSO TOBB 73 GENEL KURULUNA KATILDI

BARTIN TSO TOBB 73 GENEL KURULUNA KATILDI

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ın katılımlarıyla gerçekleştirilen TOBB 73. Genel Kuruluna Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil BALIK, Meclis Başkanı Adem AKPÜRÇEK, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer AĞARTAN, Yönetim Kurulu Üyesi ve TOBB Genel Kurul Delegesi Özcan YAZ, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Nejat VURAL, Kadın Girişimciler Yönetim Kurulu Başkanı Nurten ŞAHİNER, Kadın Girişimciler Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gülsüm KARAKAŞ ve Genel Sekreter Mustafa SOYAL katıldılar.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 73. Genel Kurulu nedeniyle TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegeler Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.​
TOBB Başkanı M. Rifat HİSARCIKLIOĞLU Genel Kurul’un açılışında yaptığı konuşmada “ Zaman, daha güçlü Türkiye için, dayanışma içinde olma ve geleceğe odaklanma zamanı. Türkiye’nin yarınını, bugününden çok daha güzel yapma zamanı.” ifadesini kullandı.​
TOBB Başkanı M. Rİfat HİSARCIKLIOĞLU’nun ev sahipliğinde TOBB ETÜ Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Genel Kurul’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN, Bakanlar, TOBB delegeleri, camianın temsilcileri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
TOBB 73. Genel Kurulu'nda 2016 yılına ilişkin bütçe harcamaları ve kesin hesabı ile yönetim kurulu ibra edildi.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 73. Genel Kurulu'nda 2016 yılına ilişkin bütçe harcamaları ve kesin hesabı ile yönetim kurulu ibra edildi.
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesindeki 73. Genel Kurul'da, açılış konuşmalarından sonra ilgili komisyonlar sunumlarını gerçekleştirdi.
Sunumların ardından yapılan oylama sonucunda 2016 yılı bütçe harcamaları ve kesin hesap dönemi ile yönetim kurulu ibra edildi.
Genel Kurul toplantısı, 2018 bütçe tekliflerinin kabul edilmesinin ardından sona erdi

  • 2018-10-20 14:49:13 tarihinde eklendi.
  • 11 kez okundu.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Bartın’da balıkçılık yapan bir esnaf geçtiğimiz günlerde tanesi 10 TL’den satışa sunulan palamutları bugün 7,5 TL’den satışa sundu.
Bartın Merkeze bağlı Kozcağız Beldesinde yaşanan olayda yoldan geçen köpek o sırada seyir halinde olan bir otomobilin altında kaldı.
İŞ ARAYAN VATANDAŞLAR MESLEK VE İŞ SAHİBİ OLACAKLAR.
Şikayetler arttı, taksiler için karar çıktı.
Bartın Üniversitesinin son yıllarda elde ettiği başarıları ile Bartın’ın Ar-Ge alt yapısının geliştirilmesine yönelik bilgiler paylaşan Rektör UZUN, Bartın Üniversitesinde ikinici kez gerçekleşecek olan Ar-Ge proje pazarı için TÜBİTAK’tan destek alındı.
11 Meslek Komitesi nin her ay yapılan olağan toplantıları odamızda yapılmaya devam ediyor. 3-5-6-9 ve 10. Komitelerinin toplantılarının ardından, 1-2-4-7-8 ve 9. Meslek Komitelerinin de Ağustos ayı toplantısı odamızda gerçekleştirildi.
Bartın Valiliği, "Haksız fiyat artışı ve stokçuluğa ilişkin" genelge yayımladı. Genelgeye aykırı davrandığı belirlenenler hakkında adli ve idari işlem yapılacağı belirtildi.
Amasra maden ocağında çalışan Tanju Korkmaz isimli madenci kız arkadaşına – 250 metrede çektiği video ile sürpriz evlilik teklifi yaptı.
BARAJ YOLUNDA KAZA