Haberler

TSO Başkanı Halil BALIK TOBB Konferans Salonunda Düzenlenen Akreditasyon Sertifika Dağıtım Töreni ne Katıldı

TSO Başkanı Halil BALIK TOBB Konferans Salonunda Düzenlenen Akreditasyon Sertifika Dağıtım Töreni ne Katıldı

TSO Başkanı Halil Balık,TOBB Konferans salonunda gerçekleştirilen Sertifika dağıtım töreninde Akreditasyon Belgesini TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun elinden aldı.
Balık, Akreditasyon sistemi çalışmaları kapsamında 18.08.2016 tarihinde Denetçi Engin Deniz tarafından odamızda gerçekleştirilen belge yenileme denetimimiz başarı bir şekilde tamamlanmış ve Tobb akreditasyon kurulunca değerlendirilmiştir. C seviyesi akreditasyon statüsünde 31.12.2020 tarihine kadar belge süremiz uzatılmıştır. Üyelerimize vereceğimiz her türlü hizmetin, yeniliğin takipçisi olacağız, amacımız sadece üye memnuniyeti, dedi.

  • 2018-10-22 09:48:56 tarihinde eklendi.
  • 1 kez okundu.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Bartın’da balıkçılık yapan bir esnaf geçtiğimiz günlerde tanesi 10 TL’den satışa sunulan palamutları bugün 7,5 TL’den satışa sundu.
Bartın Merkeze bağlı Kozcağız Beldesinde yaşanan olayda yoldan geçen köpek o sırada seyir halinde olan bir otomobilin altında kaldı.
İŞ ARAYAN VATANDAŞLAR MESLEK VE İŞ SAHİBİ OLACAKLAR.
11 Meslek Komitesi nin her ay yapılan olağan toplantıları odamızda yapılmaya devam ediyor. 3-5-6-9 ve 10. Komitelerinin toplantılarının ardından, 1-2-4-7-8 ve 9. Meslek Komitelerinin de Ağustos ayı toplantısı odamızda gerçekleştirildi.
Şikayetler arttı, taksiler için karar çıktı.
Bartın Üniversitesinin son yıllarda elde ettiği başarıları ile Bartın’ın Ar-Ge alt yapısının geliştirilmesine yönelik bilgiler paylaşan Rektör UZUN, Bartın Üniversitesinde ikinici kez gerçekleşecek olan Ar-Ge proje pazarı için TÜBİTAK’tan destek alındı.
Bartın Valiliği, "Haksız fiyat artışı ve stokçuluğa ilişkin" genelge yayımladı. Genelgeye aykırı davrandığı belirlenenler hakkında adli ve idari işlem yapılacağı belirtildi.
Amasra maden ocağında çalışan Tanju Korkmaz isimli madenci kız arkadaşına – 250 metrede çektiği video ile sürpriz evlilik teklifi yaptı.
BARAJ YOLUNDA KAZA