Haberler

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:

BARTINLI FIRINCILAR İÇİN UCUZ UN FIRSATI...

BARTINLI FIRINCILAR İÇİN UCUZ UN FIRSATI...

BARTINLI FIRINCILAR İÇİN UCUZ UN FIRSATI.

Bartın'da hizmet veren fırıncılara Bartın TSO, Eriş Un ve Kuveyt Türk Bankası aracılığı ile ucuz un satın alma fırsatı oluşturulacak.

 

Yurt içi ve yurtdışına un ihraç eden Eriş Un enflasyonla topyekun mücadele programı kapsamında Bartınlı fırıncılarla Bartın TSO aracılığı ile bir araya gelerek bu doğrultuda toplantı yaptı.

 

Kampanya kapsamın-da Eriş Un olarak ülke genelinde fırıncılara 85 Lira + KDV + nakliye'den un verileceği belirtildi.

 

Kampanyanın Bartın ayağında ayrıca Kuveyt Türk Bartın Şubesi'nin de Bartınlı fırıncılara finansman konusunda destek olacağı belirtildi. 

 

Unun çuvalı 115 TL'ye kadar çıkmıştı

 

Bartın TSO Başkanı Halil Balık toplantıda yaptığı konuşmada, "İstanbul'dan firma temsilcileri ilimize geldi. Kendileri 200 bin çuvallık bir kampanya yapmışlar. Fırıncılarımızın da bundan faydalanmasını istedik ve kendilerini de bizi bu konuda kırmadılar. Kampanya kapsamında İstanbul'a tesliminde 85 TL+ nakliye+ KDV olarak belirlenmiş durumda. Dövizde yaşanan dalgalanmadan sonra piyasada unun çuvalı 115 TL'ye kadar çıkmıştı. Bu konuda fırıncı arkadaşlar da ilgi gösterdiler. Bu firmanın peşin kampanyası. İnşallah fırıncımızda ucuz fiyata unlarını almış olurlar."dedi.

 

Seferberliğe 200 bin çuvallık kotayla katıldık

 

Eriş Un Batı Karadeniz Bölgesi Satış Müdürü Ali Deveci ise yaptığı konuşmada, "50 ile 60 yıl arasında un işiyle uğraşan bir firmayız. İstanbul'da işlerimizi devam ettiriyoruz. Her gün 2 bin ton civarında buğday kırabiliyoruz. Bunun bir kısmı ihracata gidiyor bir kısmı da iç piyasaya gidiyor. Tabi bizim için esas olan iç piyasadaki müşterilerimizin memnuniyeti. Biz de bu seferberliğe 200 bin çuvallık kotayla katıldık. Bu 200 bin çuvallık kota sadece ekmeklik un için geçerli. Fiyatımız da 85 TL+ nakliye+ KDV şeklinde buraya teslim edebiliyoruz. Nakliyeyi siz de bulabilirsiniz biz de bu konuda size yardımcı olabiliriz." dedi.                                    

 

Yapılan toplantıya Bartın TSO Başkanı Halil Balık, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Barış Özkan, Kuveyt Türk Bartın Şubesi Müdürü Savaş Cebeci, Eriş Un Batı Karadeniz Bölgesi Satış Müdürü Ali Deveci ve çok sayıda fırıncı katıldı.

  • 2018-10-19 16:09:39 tarihinde eklendi.
  • 0 kez okundu.


Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BARAJ YOLUNDA KAZA
Amasra maden ocağında çalışan Tanju Korkmaz isimli madenci kız arkadaşına – 250 metrede çektiği video ile sürpriz evlilik teklifi yaptı.
Bartın’ın Ulus ilçesine bağlı Kumluca Beldesinde belde merkezinden geçen tır ve kamyonlar tehlike oluşturmaya devam ediyor.
Bartın’da devam eden kent merkezi geçişi yol çalışmaları yüzlerce vatandaşı yolsuz bıraktı.
Bartın Vali Tevfik Başakar İlkokulu ve Ortaokulu tarafından hazırlanıp Bartın Genç İşadamları Derneği’nin finans sağladığı “Çocuğum İçin Okuyorum” projesi İl Protokolünün katılımıyla başladı.
2018 yılı 4. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında konuşan Bartın Valisi Nusret Dirim 2018 yılında 9 aylık dönem içerisinde toplam bedeli 7 milyar 95 milyon 811 bin TL olan 257 proje çalışması yapıldığını ve bu projelerden 85'inin tamamlandığını söyledi.
Şikayetler arttı, taksiler için karar çıktı.
Bartın Valiliği, "Haksız fiyat artışı ve stokçuluğa ilişkin" genelge yayımladı. Genelgeye aykırı davrandığı belirlenenler hakkında adli ve idari işlem yapılacağı belirtildi.
Bartın’ın Amasra ilçesinde HEMA A.Ş.’nin taşeron firması DENFA’ya bağlı çalışan iki işçi eylem başlattı.
Bartın kent merkezinde köpeği kaybolan vatandaş köpeğini bulup getirene bin TL ödül vaat etti.
BARTINLI FIRINCILAR İÇİN UCUZ UN FIRSATI.
Bartın’ın Amasra ilçesinde HEMA A.Ş.’nin taşeron firması DENFA’ya bağlı çalışan iki işçi dün sabah saatlerinde şirkete ait asansör kulesine çıkarak eylem başlattılar.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri kentte Genel Güvenlik ve kamu düzeninin sağlanması, meydana gelebilecek suçların oluşmadan önce önlenebilmesi amacıyla çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.
BARTIN'DA HIRSIZLIK ŞEBEKESİ ÇÖKERTİLDİ.
İŞ ARAYAN VATANDAŞLAR MESLEK VE İŞ SAHİBİ OLACAKLAR.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği- Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ile İŞKUR arasında nitelikli işgücünün yetiştirilmesi için kamu-özel sektör işbirliğinde teorik ve uygulamalı eğitimleri içerecek şekilde eğitimleri içeren Mesleki Eğitim ve Beceri Gelişti
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Türk Standartları Enstitüsü 2. Gözetim Teftişini başarıyla tamamladı.
Bartın Üniversitesi 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi. Bartın Atatürk Şehir Stadyumu’nda gerçekleştirilen törene, Türkiye’nin 81 ilinden birçok kişi katıldı.
Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Adnan Arslan, Gümrük Müdürü Burhan Ayhanoğlu ve Gümrük Müdür Yrd. Ali Osman Bayrakçı, Ticaret ve Sanayi Odası'na tebrik ziyaretinde bulundu.
TSO Başkanı Halil Balık, Allah’ın rahmet, lütuf ve mağfiretiyle tecelli ederek kullarına kapılarını ardına kadar araladığı, mübarek gecelerden birine daha kavuşmanın sevinci içerisindeyiz.
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun, TSO Başkanı Halil Balık'a tebrik ziyaretinde bulunarak yeni dönemde başarı dileklerini ilettiler.
7 Temmuz 2017 Cuma günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde yapılan Karadeniz Bölgesi’ndeki oda ve borsa başkanları ve genel sekreterlerinin katılımıyla gerçekleşen İstişare Toplantısına katıldı.
11 Meslek Komitesi nin her ay yapılan olağan toplantıları odamızda yapılmaya devam ediyor. 3-5-6-9 ve 10. Komitelerinin toplantılarının ardından, 1-2-4-7-8 ve 9. Meslek Komitelerinin de Ağustos ayı toplantısı odamızda gerçekleştirildi.
Oruç ibadetiyle geçirdiğimiz rahmet ve bereket mevsimi Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, Yüce Kitabımızda bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesini idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2018 yılı Nisan ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Safranbolu’da yapıldı.
Kandiller yüce dinimizin özel günleri olmalarının yanı sıra bizleri birliğe, dirliğe, kardeşliğe, paylaşmaya, barışa ve sevgiye çağıran müstesna zamanlardır.
Polis Teşkilatının 173.Yıldönümü'nü kutluyor, görevi başında şehit düşen polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.
Bartın Üniversitesinin son yıllarda elde ettiği başarıları ile Bartın’ın Ar-Ge alt yapısının geliştirilmesine yönelik bilgiler paylaşan Rektör UZUN, Bartın Üniversitesinde ikinici kez gerçekleşecek olan Ar-Ge proje pazarı için TÜBİTAK’tan destek alındı.
Galeri
Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır URL MEDYA