Haberler

YÜZLERCE ÇOCUĞU İSTİSMAR EDEN SAPIĞI JANDARMA YAKALADI...

YÜZLERCE ÇOCUĞU İSTİSMAR EDEN SAPIĞI JANDARMA YAKALADI...

Bartın’da sosyal medya hesapları üzerinden küçük yaşta kız ve erkek çocuklarına cinsel içerikli mesajlar atan E.Ş. Bartın İl Jandarma ekiplerince gerçekleştirilen operasyonla yakalandı.

 

Bartın Merkez ilçeye bağlı Kozcağız’da yakalanan şüpheli şahıs gözaltına alınırken ülke çapında yüzlerce çocuğa mesaj atarak istismarda bulunduğu belirtildi.

 

Ülke çapında yüzlerce çocuğa mesaj atarak istismarda bulunduğu belirtilen şüpheli şahıs gözaltına alındı.

 

E.Ş.'nin hedef seçtiği çocuklara sosyal medya hesabından, "Çok tatlısın canım, seni çok seviyorum, bitanem, bal dudaklım, deniz gözlüm" gibi mesajların yanı sıra küfür içeren cümlelerle mesajlar gönderdiği anlaşıldı.

 

Çocuklara sosyal medya ortamından mesaj atarak istismarda bulunduğu öğrenilen 35 yaşındaki E.Ş.’nin 1 çocuk babası olduğu ve TTK’dan malulen emekli olduğu edinilen bilgiler arasında.

  • 2018-10-20 10:19:50 tarihinde eklendi.
  • 6 kez okundu.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Bartın’da balıkçılık yapan bir esnaf geçtiğimiz günlerde tanesi 10 TL’den satışa sunulan palamutları bugün 7,5 TL’den satışa sundu.
Bartın Merkeze bağlı Kozcağız Beldesinde yaşanan olayda yoldan geçen köpek o sırada seyir halinde olan bir otomobilin altında kaldı.
İŞ ARAYAN VATANDAŞLAR MESLEK VE İŞ SAHİBİ OLACAKLAR.
Şikayetler arttı, taksiler için karar çıktı.
Bartın Üniversitesinin son yıllarda elde ettiği başarıları ile Bartın’ın Ar-Ge alt yapısının geliştirilmesine yönelik bilgiler paylaşan Rektör UZUN, Bartın Üniversitesinde ikinici kez gerçekleşecek olan Ar-Ge proje pazarı için TÜBİTAK’tan destek alındı.
11 Meslek Komitesi nin her ay yapılan olağan toplantıları odamızda yapılmaya devam ediyor. 3-5-6-9 ve 10. Komitelerinin toplantılarının ardından, 1-2-4-7-8 ve 9. Meslek Komitelerinin de Ağustos ayı toplantısı odamızda gerçekleştirildi.
Bartın Valiliği, "Haksız fiyat artışı ve stokçuluğa ilişkin" genelge yayımladı. Genelgeye aykırı davrandığı belirlenenler hakkında adli ve idari işlem yapılacağı belirtildi.
Amasra maden ocağında çalışan Tanju Korkmaz isimli madenci kız arkadaşına – 250 metrede çektiği video ile sürpriz evlilik teklifi yaptı.
BARAJ YOLUNDA KAZA