Haberler

Bartın TSO da Seçim Öncesi Son Meclis Toplantısı Yapıldı

Bartın TSO da Seçim Öncesi Son Meclis Toplantısı Yapıldı

7 Nisan 2018 tarihinde yapılacak Oda Organ Seçimleri öncesi son meclis toplantısı, Meclis üyelerinin çoğunluğunun katılımı ile gerçekleştirildi. Meclis toplantısı, Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık'ın şubat ayı faaliyetleri hakkında bilgi vermesiyle başladı.
TSO Başkanı Halil Balık, faaliyetlerin ardından seçim öncesi son meclis toplantımızı yapıyoruz oda seçimlerimizden sonra belki bir çoğumuz bu çatının altında olmayacağız. Amacımız her zaman hizmet olmuştur. Seçimlerin sonucu her ne olursa olsun bu kurumun önceliği hizmet ve üye odaklı çalışmak olmalıdır. Bizler Meclis, Meslek Komitelerimiz  ve Yönetim Kurulumuz ile bu düşünce içerisinde olduk. Biz bu hizmete devam etmek için yine adayız. Fakat bu bir yarışı kaybetmekte var kazanmakta. Şeffaf bir ortamda oda seçimlerimizi gerçekleştirmek istiyoruz. Bunun için adaylarımıza bu yarışta başarılar diliyorum. İnşallah odamız ve Bartın'ımız için hayırlı olur. Sizlere vermiş olduğunuz desteklerden ve hizmetlerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Hakkımız geçmiş ise helal olsun sizlerde helal edin diyerek sözü Meclis Başkanına bıraktı.
Meclis Başkanı Adem Akpürçek, son meclis toplantımızda içimiz biraz buruk, İnşallah oda seçimlerimiz dargınlık kırgınlık olmadan sonuçlanır. Amacı hizmet olan herkesin bu yarışta olması gerekir.Seçimlerimizin şimdiden hayırlı olmasını diliyor, vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum dedi.
Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Adem Akpürçek ve Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Meclis Üyelerine 2013/2018 yılları arasında vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi vermelerinin ardından sona erdi.

  • 2018-10-22 09:29:30 tarihinde eklendi.
  • 0 kez okundu.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Bartın’da balıkçılık yapan bir esnaf geçtiğimiz günlerde tanesi 10 TL’den satışa sunulan palamutları bugün 7,5 TL’den satışa sundu.
Bartın Merkeze bağlı Kozcağız Beldesinde yaşanan olayda yoldan geçen köpek o sırada seyir halinde olan bir otomobilin altında kaldı.
İŞ ARAYAN VATANDAŞLAR MESLEK VE İŞ SAHİBİ OLACAKLAR.
Bartın Üniversitesinin son yıllarda elde ettiği başarıları ile Bartın’ın Ar-Ge alt yapısının geliştirilmesine yönelik bilgiler paylaşan Rektör UZUN, Bartın Üniversitesinde ikinici kez gerçekleşecek olan Ar-Ge proje pazarı için TÜBİTAK’tan destek alındı.
11 Meslek Komitesi nin her ay yapılan olağan toplantıları odamızda yapılmaya devam ediyor. 3-5-6-9 ve 10. Komitelerinin toplantılarının ardından, 1-2-4-7-8 ve 9. Meslek Komitelerinin de Ağustos ayı toplantısı odamızda gerçekleştirildi.
Bartın Valiliği, "Haksız fiyat artışı ve stokçuluğa ilişkin" genelge yayımladı. Genelgeye aykırı davrandığı belirlenenler hakkında adli ve idari işlem yapılacağı belirtildi.
Şikayetler arttı, taksiler için karar çıktı.
Amasra maden ocağında çalışan Tanju Korkmaz isimli madenci kız arkadaşına – 250 metrede çektiği video ile sürpriz evlilik teklifi yaptı.
BARAJ YOLUNDA KAZA