Haberler

BARTIN'IN YENİ ADRESİ BOTANİK CAFE...

BARTIN'IN YENİ ADRESİ BOTANİK CAFE...

Bartın’da farklı tarzı ve konsepti ile müşterilerini otantik bir ortamda ağırlayacak olan Botanik Cafe Restaurant görkemli bir açılış töreni ile hizmete girdi. Siyaset dünyasından iş dünyasına kadar toplumun tüm kesimlerinden davetlilerin katılımlarıyla açılışı yapılan Botanik Cafe Restaurant 150 kişilik kapalı salonuyla doğum günü, nişan, kına, sünnet gibi etkinliklerde de hizmet verecek.

 

Bartınlı genç girişimci Atakan Kaya’nın işletmeciliğini yaptığı Botanik Cafe Restaurant görkemli bir açılış töreni ile hizmete başladı. Orta Mahalle Rıfat Ilgaz Sokakta yer alan Botanik Cafe Restaurant’ın açılış törenine Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, TSO Başkanı Halil Balık, 22. Dönem Bartın Milletvekili Asım Kulak, Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yılmaz Akdeniz, Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan, Bartın Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Sinan Amasralı, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, siyaset, iş ve spor camiasından önemli isimlerle çok sayıda davetli katıldı.

 

Okunan duaların ardından açılış öncesinde Belediye Başkanı Cemal Akın tarafından işletme sahibi Atakan Kaya’ya üzerinde Bereket Duası’nın yazılı olduğu bir tablo hediye edildi.

 

Açılış kurdelesi protokol üyelerince kesilen törende açılışın ardından işletme sahibi Atakan Kaya davetlilerin tebriklerini kabul etti.

 

Farklı tarzı ve konsepti ile müşterilerini otantik bir ortamda ağırlayacak olmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden işletme sahibi genç girişimci Atakan Kaya, “Bugün bizleri mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür ediyoruz. Gerçekten onurlu ve mutluluk doluyuz. Her geçen gün gelişimini hızla sürdüren Bartın’da ihtiyaç duyulan bir noktada hizmet vereceğiz. Hizmetimizi alışılmışın dışında farklı konseptimizle gerçekleştireceğiz.” dedi.

 

Kaya açıklamasının devamında parti ve eğlence organizasyonlarına da ev sahipliği yapacak olduklarını ifade ederek, “Botantik Cafe Restaurant olarak Bartın’da doğum günü partileri, nişan, sünnet, kına eğlenceleri gibi çeşitli etkinliklere de ev sahipliği yapacağız. 150 kişilik kapalı salonumuz ve açık bahçemizin yanı sıra geniş mutfağımızla tüm konuklarımıza ayrıcalıklı bir hizmet sunma yarışı içinde olacağız. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize tekrar teşekkür ediyor Bartın halkını Botantik Cafe Restaurant’ın sunduğu farka ve kaliteye davet ediyoruz.” dedi.

 

Bizlerde ABA Medya ailesi adına genç girişimci Atakan Kaya ve Botanik Cafe Restaurant ailesine ticaret hayatında başarı dileklerimizi iletiyoruz.

  • 2018-10-20 10:15:53 tarihinde eklendi.
  • 8 kez okundu.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


Bartın’da balıkçılık yapan bir esnaf geçtiğimiz günlerde tanesi 10 TL’den satışa sunulan palamutları bugün 7,5 TL’den satışa sundu.
Bartın Merkeze bağlı Kozcağız Beldesinde yaşanan olayda yoldan geçen köpek o sırada seyir halinde olan bir otomobilin altında kaldı.
İŞ ARAYAN VATANDAŞLAR MESLEK VE İŞ SAHİBİ OLACAKLAR.
Şikayetler arttı, taksiler için karar çıktı.
Bartın Üniversitesinin son yıllarda elde ettiği başarıları ile Bartın’ın Ar-Ge alt yapısının geliştirilmesine yönelik bilgiler paylaşan Rektör UZUN, Bartın Üniversitesinde ikinici kez gerçekleşecek olan Ar-Ge proje pazarı için TÜBİTAK’tan destek alındı.
11 Meslek Komitesi nin her ay yapılan olağan toplantıları odamızda yapılmaya devam ediyor. 3-5-6-9 ve 10. Komitelerinin toplantılarının ardından, 1-2-4-7-8 ve 9. Meslek Komitelerinin de Ağustos ayı toplantısı odamızda gerçekleştirildi.
Bartın Valiliği, "Haksız fiyat artışı ve stokçuluğa ilişkin" genelge yayımladı. Genelgeye aykırı davrandığı belirlenenler hakkında adli ve idari işlem yapılacağı belirtildi.
Amasra maden ocağında çalışan Tanju Korkmaz isimli madenci kız arkadaşına – 250 metrede çektiği video ile sürpriz evlilik teklifi yaptı.
BARAJ YOLUNDA KAZA