Haberler

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:

PASCAL'I BULANA BİN TL ÖDÜL VAR...

PASCAL'I BULANA BİN TL ÖDÜL VAR...

Bartın kent merkezinde köpeği kaybolan vatandaş köpeğini bulup getirene bin TL ödül vaat etti.

Bartın kent merkezinde köpeği kaybolan vatandaş köpeğini bulup getirene bin TL ödül vaat etti.

 

Ferhat Eşref’e ait golden cinsi Pascal isimli 4 aylık köpek dün akşam saatlerinde kayboldu.

 

Köpeğin sahibi Ferhat Eşref sosyal medya hesabı üzerinden Pascal’ın fotoğrafını paylaştı ve köpeğini görenlerin-bulanların kendisiyle iletişime geçmesini istedi.

 

Eşref, Pascal isimli köpeğini bulup getiren kişiye de 1.000 TL ödül vaat etti.

 

İletişim: 0541 277 67 81

  • 2018-10-19 16:11:09 tarihinde eklendi.
  • 2 kez okundu.


Yorumlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
BARAJ YOLUNDA KAZA
Amasra maden ocağında çalışan Tanju Korkmaz isimli madenci kız arkadaşına – 250 metrede çektiği video ile sürpriz evlilik teklifi yaptı.
Bartın’ın Ulus ilçesine bağlı Kumluca Beldesinde belde merkezinden geçen tır ve kamyonlar tehlike oluşturmaya devam ediyor.
Bartın’da devam eden kent merkezi geçişi yol çalışmaları yüzlerce vatandaşı yolsuz bıraktı.
Bartın Vali Tevfik Başakar İlkokulu ve Ortaokulu tarafından hazırlanıp Bartın Genç İşadamları Derneği’nin finans sağladığı “Çocuğum İçin Okuyorum” projesi İl Protokolünün katılımıyla başladı.
2018 yılı 4. İl Koordinasyon Kurulu Toplantısında konuşan Bartın Valisi Nusret Dirim 2018 yılında 9 aylık dönem içerisinde toplam bedeli 7 milyar 95 milyon 811 bin TL olan 257 proje çalışması yapıldığını ve bu projelerden 85'inin tamamlandığını söyledi.
Şikayetler arttı, taksiler için karar çıktı.
Bartın Valiliği, "Haksız fiyat artışı ve stokçuluğa ilişkin" genelge yayımladı. Genelgeye aykırı davrandığı belirlenenler hakkında adli ve idari işlem yapılacağı belirtildi.
Bartın’ın Amasra ilçesinde HEMA A.Ş.’nin taşeron firması DENFA’ya bağlı çalışan iki işçi eylem başlattı.
Bartın kent merkezinde köpeği kaybolan vatandaş köpeğini bulup getirene bin TL ödül vaat etti.
BARTINLI FIRINCILAR İÇİN UCUZ UN FIRSATI.
Bartın’ın Amasra ilçesinde HEMA A.Ş.’nin taşeron firması DENFA’ya bağlı çalışan iki işçi dün sabah saatlerinde şirkete ait asansör kulesine çıkarak eylem başlattılar.
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri kentte Genel Güvenlik ve kamu düzeninin sağlanması, meydana gelebilecek suçların oluşmadan önce önlenebilmesi amacıyla çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmeye devam ediyor.
BARTIN'DA HIRSIZLIK ŞEBEKESİ ÇÖKERTİLDİ.
İŞ ARAYAN VATANDAŞLAR MESLEK VE İŞ SAHİBİ OLACAKLAR.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği- Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ile İŞKUR arasında nitelikli işgücünün yetiştirilmesi için kamu-özel sektör işbirliğinde teorik ve uygulamalı eğitimleri içerecek şekilde eğitimleri içeren Mesleki Eğitim ve Beceri Gelişti
Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Türk Standartları Enstitüsü 2. Gözetim Teftişini başarıyla tamamladı.
Bartın Üniversitesi 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi. Bartın Atatürk Şehir Stadyumu’nda gerçekleştirilen törene, Türkiye’nin 81 ilinden birçok kişi katıldı.
Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Adnan Arslan, Gümrük Müdürü Burhan Ayhanoğlu ve Gümrük Müdür Yrd. Ali Osman Bayrakçı, Ticaret ve Sanayi Odası'na tebrik ziyaretinde bulundu.
TSO Başkanı Halil Balık, Allah’ın rahmet, lütuf ve mağfiretiyle tecelli ederek kullarına kapılarını ardına kadar araladığı, mübarek gecelerden birine daha kavuşmanın sevinci içerisindeyiz.
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun, TSO Başkanı Halil Balık'a tebrik ziyaretinde bulunarak yeni dönemde başarı dileklerini ilettiler.
7 Temmuz 2017 Cuma günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde yapılan Karadeniz Bölgesi’ndeki oda ve borsa başkanları ve genel sekreterlerinin katılımıyla gerçekleşen İstişare Toplantısına katıldı.
11 Meslek Komitesi nin her ay yapılan olağan toplantıları odamızda yapılmaya devam ediyor. 3-5-6-9 ve 10. Komitelerinin toplantılarının ardından, 1-2-4-7-8 ve 9. Meslek Komitelerinin de Ağustos ayı toplantısı odamızda gerçekleştirildi.
Oruç ibadetiyle geçirdiğimiz rahmet ve bereket mevsimi Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, Yüce Kitabımızda bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesini idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2018 yılı Nisan ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Safranbolu’da yapıldı.
Kandiller yüce dinimizin özel günleri olmalarının yanı sıra bizleri birliğe, dirliğe, kardeşliğe, paylaşmaya, barışa ve sevgiye çağıran müstesna zamanlardır.
Polis Teşkilatının 173.Yıldönümü'nü kutluyor, görevi başında şehit düşen polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.
Bartın Üniversitesinin son yıllarda elde ettiği başarıları ile Bartın’ın Ar-Ge alt yapısının geliştirilmesine yönelik bilgiler paylaşan Rektör UZUN, Bartın Üniversitesinde ikinici kez gerçekleşecek olan Ar-Ge proje pazarı için TÜBİTAK’tan destek alındı.
Galeri
Copyright © 2018. Tüm Hakları Saklıdır URL MEDYA