Amasra Northdoor Hotel Hakkımızda

Türkiye’nin en kuzeyinde, bambaşka bir iklimi hissedeceğiniz tesis, size büyülü bir dünyanın kapılarını açıyor. 8 dönümlük araziye konumlanmış olan otelimiz, 4 bloktan oluşuyor ve 3 bloktan muhteşem bir deniz manzarası görülebilirken, 1 blok da yeşilin her tonunu görebileceğiniz manzarası ile sizi karşılıyor. 63 adet odaya sahip olan otelimizde Deluxe Triple ve Junior Suit odalar ile birlikte geniş bir çeşitlilik mevcut. Üstelik odaların 50’den fazlasının balkonlu olması, kuzeyin muhteşem havasını daha fazla solumanızı sağlıyor. Ayrıca sosyal hassasiyetlere sahip olan tesisimizde 1 adet de engelli odası mevcut.

Türkiye’nin en kuzeyinde her mevsim büyüleyen bir manzara ile buluşacağınız, bambaşka bir iklimi soluyup, kusursuz hizmet alacağınız bir konaklama deneyimi için geç kalmadan yerinizi ayırtın!

Misyon ve Vizyonumuz

Tüm sorunlarınızda en hızlı şekilde size yardımcı oluyor. Türkiye’nin en kuzeyinde her mevsim büyüleyen bir manzara ile buluşacağınız bir konaklama.

Çağımızın getirdiği yeniliklere süratle adapte olarak, sürekli yatırımlarla kendimizi yenilemek ve siz değerli konuklarımızın tüm ihtiyaç ve beklentilerine uygun fiyat seçenekleriyle cevap vermektir..

63

Odalarımız

80

Çalışanımız

1789

Yıllık Müşteri Sayısı

1789

Mutlu Müşteri

Adres

Kırtepe Mah. Tosunoğlu Sokak No:4/3 Merkez BARTIN

Rezarvasyon Hattı

(0378)

201 0012

E-Mail

info@northdoorhotel.com.tr

Haberler

    Northdoor Hotel’de Odaya Özel 3 saatlik yada Günlük Yat Turu paketleri…
    Amasra’da unutulmaz bir balayı tatiline hazır mısınız ? Lüksün standarda dönüştüğü Northdoor Hotel
    Amasra Northdoor Hotel’den kiralayabileceğiniz yat turuyla yada kara yoluyla ulaşım sağlayabileceğiniz Gideros koyu

NORTHDOOR HİZMETLERİMİZ

SIRADIŞI TATİLİN TADINI AMASRA NORTHDOOR OTEL'DE ÇIKARTIN!