HAKKIMIZDA
Dünden Bugüne ÇELİKERLER

Bartın Kumluca’da 1844 yılında sıcak demircilik ile iş hayatına başlayan Çelikerler, 2003 yılında şirketleşerek ÇELİKERLER LTD. ŞTİ. ünvanını almıştır. Geçmişten gelen tecrübesini günümüz teknolojisiyle buluşturan ÇELİKERLER, Çelik Konstrüksiyon imalatlarını 25.000 m² üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir. Çelikerler geniş makine parkı ve uzman teknik kadrosuyla, sektöründeki yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri yakından takip ederek kendi alanında, dünya standartlarında kalite ve hizmet sunumunu temel ilkesi olarak benimsemiş ve bu alanda öncü firma olmayı hedeflemiştir.

Çelikerler, ÇELİKER Cami Kubbe Minare , ÇELİKER YAPI ( Prefabrik Ev-Çelik Konstrüksiyon Ev – Ağır Sanayi Yapıları – Konteyner – Şantiye Yapıları ) ve ÇELİKER Vinç-Nakliye hizmetleri ile kalitesini ve hizmet sınırlarını genişletmiş yurt içinde ve yurt dışında bir çok başarılı projeye imza atmıştır.

FAALİYET ALANLARIMIZ
Ağır Çelik Yapılar, Tek Katlı Hafif Çelik Ev, Prefabrik Evler , Depreme Dayanıklı Çelik Camii , Fiberglas Konteyner vb faaliyetlerin yannda nakliye ve vinç hizmetleri sağlanmaktadır.
Sanayi Tesisleri, Hangarlar, Endüstriyel Yapılar, Çelik Çatı, Terminal Binaları
DETAYA GİT
Prefabrik Ev, Prefabrik Villa, Prefabrik Okul, Prefabrik Hastane
DETAYA GİT
Kategori ile ilgili opsiyonel bir açıklama metni
DETAYA GİT
Çelik Cami, Çelik Minare Modelleri, Kubbe İmalatı Ve Kaplamaları
DETAYA GİT
Fiberglas Konteyner, Fiberglas Kaplamalı Minare, Fiberglas Kaplamalı Kubbeler
DETAYA GİT
Ev Tekstili
Nakliye ve Vinç Hizmetleri Sağlanmaktadır.
DETAYA GİT
BİZDEN HABERLER
Firmamız hakkında son gelişmeler
Sertifikalarımıza Bir Yenisi Daha Eklendi
Bartın Valimiz Sn. Seyfettin AZİZOĞLU 18.12.2015 Tarihinde fabrikamızı ziyaret etti. Genel Müdürümüz Ramazan ÇELİKER tarafından üretim alanı gezilerek fabrikanın üretimi ve ürünleri ile ilgili bilgiler aktarıldı.
Bartın TSO tarafından verilen Vergi Rekortmenleri Ödül Törenine Görkemli Bir Törenle Ramazan Çelikere Ait Çelikerler Çelik Konstrüksiyona Verildi.
21.01.2015 Tarihinde Fabrikamızda Risk Mühendislik Tarafından Verilen Tavan Vinci eğitiminden görüntüler.
Ahşap ve betona nazaran daha izotropik ve mukavemeti yüksek bir malzemedir. Elastisite modülü ahşapta 100.000 kg / cm², betonarmede 210.000 kg / cm² çelikte ise 2.100.000 kg / cm² dir. Yani ahşabın 21 katı, betonarmenin 10 katıdır.
BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Bölge Müdürlüğü İletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz
Oğuzlar Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi 1387. Sokak No: 2/3 (Garanti Bankası Balgat Şubesi Üstü) Balgat / ANKARA / TURKEY
info@celikerler.com
+90 312 284 27 73
+90 312 284 27 74