Yükleniyor...
  • slidebg1
  • slidebg1

» Tümü » Haber ve Duyurular

Web Sitemiz Yenilendi!

Yeni web sitemizi kurgularken mevcut ve potansiyel müşterilerimizin aradıkları bilgilere çok daha kolay ve pratik bir şekilde ulaşabilmesi, yeniliklerimizi daha hızlı bir şekilde duyurabilmek, kullanıcı görüşlerine yer vermek, güvenlikle ilgili temel ve pratik bilgiler sunmak gibi belli başlı amaçlarımız vardı. » devamı.

Neden PVC Pencere

Günlük yaşamın vazgeçilmez maddelerinden bir tanesi hiç kuşkusuz, polimerdir. PVC (Poli Vinil Klorür), çok büyük olan bu polimer ailesinin önemli bir üyesidir ve modern bir sentetik (yapay) malzemedir. İki doğal kaynak olan petrol ve tuz’dan üretilen PVC, ticari anlamda ilk olarak gelişen plastiklerden biriydi. » devamı.

» Tüm Ürünler

Son Eklenen Ürünler

Camci Yadigar

Nirvana

Camci Yadigar

Maximus

Camci Yadigar

Maximus-2

Camci Yadigar

Albatros

Camci Yadigar

Dynamic Sürme

Camci Yadigar

Eforte

Camcı Yadikar 1981 yılında cam sektöründe çalışmalarına başlamıştır. Parekende camcı olarak açılan Camcı Yadikar şuan Pimapen ürünlerini kullanarak yoluna devam etmektedir. Camcı Yadikar 1994 yılında sektöründeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek,ısıcam üretimi için tam donanımlı bir ısıcam üretim hattı ve tam otomatik cam kesme makineleri ile sektöründeki yerini almıştır.

Hakkımızda

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0378) 237 81 30

Copyright © 2017. Her Hakkı Saklıdır.